HJEM »

 

kontakt

 


For generelle henvendelser,

kontakt: support@appetitt.com

Eller kundeservice Felleskjøpet på telefon:
03520 (tastevalg 2) og kundeservice@felleskjopet.no

 

Åpningstider Felleskjøpets kundeservice:
Man - fre: 08:00 - 18:00
Lørdag: 09:00 - 15:00
Søndag: Stengt

   

Oslo, Vestfold og Sørlandet:

Ulf Øyvind Oll

Ulf.Oyvind.Oll@felleskjopet.no
Mobiltelefon: 48073401

Oslo, Akerhus og Hedmark, Telemark og Oppland

Per-Erik Torgalsboen
Per-Erik.Torgalsboen@felleskjopet.no
Mobiltelefon: 99300303

Våtfor Mush hele landet, Telemark, Akershus og Oslo

Petter Aas
Petter.Aas@felleskjopet.no
Mobiltelefon: 41851212

anna   Felleskjøpets butikker og Zoo-butikker nord for Dovre

Anna Nabbing
anna.nabbing@felleskjopet.no
Mobiltelefon: +47 90 68 41 17

   



 

   

 

hallgeir sterten  
Forsknings- og utviklingsansvarlig
Hallgeir Sterten,
Mobiltelefon: +47 90 64 98 25
morten  
Divisjonssjef Agripet
Morten Johansen, morten.johansen@felleskjopet.no
Mobiltelefon: +47 95 99 91 43
 


Salgssjef Fellekjøpet Agri SA
Petter Steen,
Petter.Steen@felleskjopet.no
Mobiltelefon: +47 41 66 40 88

   
     
Appetitt finner du i Felleskjøpets butikker og i mange dyrebutikker